• Ново
KINGLAKE ГРАДИНА Отворен Пластични Растенијата Етикети,11.8 инчен Отворено Водоотпорен Трајни Расадник Градина Маркери,Растенијата Маркери за Цвет садови на Растенија

KINGLAKE ГРАДИНА Отворен Пластични Растенијата Етикети,11.8 инчен Отворено Водоотпорен Трајни Расадник Градина

DEN 214.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пластични Labels Големина : Висина 11.8 инчен(30cm),етикета област 3.55 инчен(9cm) x 1.85 инчен(4.7 cm).Робустен и Обновливи : во Споредба со метал тагови и бамбус ознаки ,овие висок погон етикета водоотпорен,влага-доказ,трајни и еднократно.Специјален Дизајн : Нашите градинарски растенија labels имаат мазни рабови,кои го штитат вашите раце,голем пишување област,лесно да се види од растојанија,без виткање надолу.Широка Употреба : Марк растенијата име Раст дена DIY Прилагодено,што се Користи во цветните леи, цвет садови, балкон кутии,rockery,билка градини,зеленчук парцели.Лесно да се Напише : Labels марк разни растенија,семиња или зеленчук Фабрика етикета може да биде напишано и на двете страни.Пакување спецификации : 15 Пакет отворено растенијата етикета.

Особините

Купувачите избираат и