• Ново
Corepearl Micro HDMI да HDMI Кабел Адаптер 6ft Компатибилен за GoPro Херој 7 Црна Херој 5 4 6 Малина Пи 4 Sony A6000 A6300 Камера Nikon B500, Lenovo Yoga 3 Про Јога 710

Corepearl Micro HDMI да HDMI Кабел Адаптер 6ft Компатибилен за GoPro Херој 7 Црна Херој 5 4 6 Малина Пи 4 Sony

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сите Corepearl се поддржани за цел живот ,ве Молиме пристап нас како што е потребно.Не е компатибилен со Micro-USB-порта или Мини HDMI порт , НЕ се компатибилни се со паметни телефони.Компатибилен за Малина Пи 4, Go Pro Херој 7 Црна, Херој 6 Hero5, Херој 4 Сребро, Херој 3 Бела, Hero3+, Оди Про Херој 2018, Sony A5000 камери и видео камери, Sony A6500 A6000 A6400 A73 A7 S камера, Nikon b500, Canon EOS M50, Lenovo Idea Pad Miix 300 Таблета, Ideatab Miix 700 Miix 2 710 S6000, Think Pad 10 8, Lenovo Yoga 2 Про 3 ultrabook, Јога 700 710, Леново 710s, ASUS Zen Book UX305 UA, Трансформатор Мини T102 HA.Audio return channel.2 Gbps податоци стапка, Ethernet преку HDMI, 4k x 2к поддршка, audio return channel, 3 D и deep color поддршка.

Особините

Купувачите избираат и