• Ново
Целосна Леќа Читање очила за сонце | Класичен паркинг (Надворешен Читач Очила | Мажи и Жени (Црна, 2.25)

Целосна Леќа Читање очила за сонце | Класичен паркинг (Надворешен Читач Очила | Мажи и Жени (Црна, 2.25)

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Целиот Леќа се Зголемува - Мазна Тебе Smokey Затемнети Леќа.Не Bifocals - Читач Дел Ги Опфаќа Целата Леќата.Една Големина Одговара На Повеќето (Стандардна Големина) - 5.75" Широк, 2" Високи, 5.75" Грбот.Ретро класичен Стил - Никогаш не излегува од Стил - Голема за Мажи и Жени.Одлична за употреба на отворено - Користете се со крупен активности, smart телефон, таблет, компјутер, па дури и читањето на една книга!.Целиот Леќа се Зголемува - Мазна Тебе Smokey Затемнети Леќа Не Bifocals - Читач Дел го Опфаќа Целиот Леќа Една Големина Одговара на Повеќето (Стандардна Големина) - 5.75" Широк, 2" Високи, 5.75" Грбот Класичен Ретро Стил - Никогаш не излегува од Стил - Голема за Мажи и Жени Одлична за употреба на отворено - Користете се со крупен активности, smart телефон, таблет, компјутер, па дури и читањето на една книга!.

Особините

Купувачите избираат и