• Ново
Сојузничките Месинг P1020-2 Престиж Панорама Колекција 2 Позиција Мулти Декоративни Кука, Антички Бронза

Сојузничките Месинг P1020-2 Престиж Панорама Колекција 2 Позиција Мулти Декоративни Кука, Антички Бронза

DEN 2587.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поголем додатоци како што се мулти ролна тоалетна хартија носители, некои со полици, пад на меурчиња целосно во корист или круг, рамни копчето details.и ефикасно да се откажам крпи, облека или каква било друга припадност, дека не треба да заврши на подот.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Оние со повеќе делови, како што се традиционалниот изглед на мулти кука и облека кука врвот на секоја крајна точка со месинг меур.Додатоци во Престиж Панорама Колекција имаат чисти, едноставни линии се гледа во модерен дизајн и нежни, домот криви.

Особините

Купувачите избираат и