• Ново
Bradley - LK302472GHM-200 - Сива HDPE Опрема Шкафче, Состави, (1) Широк, (1) основен капитал (Тиер, Отворање Ширина: 25

Bradley - LK302472GHM-200 - Сива HDPE Опрема Шкафче, Состави, (1) Широк, (1) основен капитал (Тиер, Отворање

DEN 1620.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опрема Шкафче Собрани Шкафче Конфигурација (1) Широк (1) основен капитал (Тиер Број на Отворањата 1 Куки по Отворањето (4) Единствен Prong Отворање Ширина 25 Во.Отварање На Длабочина Во 19.Отварање На Висина 54 Во.Вкупна Ширина 30 Во.Целокупната Длабочина 24 Во.Вкупна Висина 72 Во.Боја Сива Шкафче Материјал HDPE Заврши Мат Текстура Шкафче се Справи со Тип Проектирање Лифт Шкафче Заклучување Тип Катанец Hasp Вклучува Број Плоча Складирање Cubby и Lockable Клупата за Складирање Седиште.

Особините

Купувачите избираат и

ZMKM. Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец на Подесување,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3033.84