• Ново
Drawstring Кеси String Торба Водоотпорен Салата Ранец, Торба за Пазарување Спорт Јога Пливање Патување,Мажите и Жените (розова корални)

Drawstring Кеси String Торба Водоотпорен Салата Ранец, Торба за Пазарување Спорт Јога Пливање Патување,Мажите

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Обезбедување на квалитет】Било какви проблеми со вашиот ранец, ве молиме контактирајте со нас.Светлината материјал нема да додадете оптоварување на вашиот сметководствена како и други тешки ранци.Зошто Да Изберете Нашите Патување Drawstring Салата Торба? 1.Вистинската боја на ранец можеби треба малку различен од слика се должи на различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање.На рамо ремени лесно може да се прилагоди, што вие не се грижите за бесење ниско или високо на грбот.【Висок Квалитет Салата Торба】Трајни водоотпорен Двоен слој водоотпорен материјал со прилагодливи широка и удобна рамо ремени. 【Совршен Подарок】Нашите салата кеси се достапни во повеќе бои и се совршен додаток на вашата фитнес опрема за собирање и исто така одличен подарок за вашите пријатели и семејството.Прилагодливи Рамо Ремени. 【Удобен Прилагодливи Широк Рамо Ремени】Прилагодливи и здрав рамо ремени се направи оваа string ранец повеќе комфорни и издржливи.На рамо ремени лесно може да се прилагоди, што вие не се грижите за бесење ниско или високо на грбот.Супер мала тежина.Со rainproof, отпорен на вода и водоотпорен материјал, вие никогаш не ќе го најдете вашиот работи капе влажни во вашата торба.

Особините

Купувачите избираат и