• Ново
МОБ FXUTC Вода за Пиење Систем на Замена на Филтер , Бела , Зелена

МОБ FXUTC Вода за Пиење Систем на Замена на Филтер , Бела , Зелена

DEN 296.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е E. O. M. Овластени дел.Ова е овластено резервни производ.Се вклопува со различни 134605800 бренд модели.Универзална одговара работи со најмногу 10" капка-во стилот под мијалникот филтер системи од брендови, вклучувајќи МОБ, Culligan, Dupont, Brita, Џакузи, и повеќе (се продава одделно).Основни филтер ги намалува хлор вкус и мирис.Ги исполнува NSF/ANSI стандард 42. Заменете го овој филтер на секои шест месеци за најдобри филтрација на резултатите.Еден пакет вклучува еден филтер кертриџ.Филтри надолу до 5 microns.Опис на производот На МОБ Вода за Пиење Систем на Замена на Филтер ги намалува хлор и слоевита во вашата вода за пиење.Вклучува една замена на филтер компатибилен со GX1 S01 R систем и го направи за едноставен и лесен филтер за инсталација.Се препорачува замена на секои 6 месеци или 3,000 литри за свежа, филтрирана вода.NSF/ANSI уверение.Од Производителот На FXUTC МОБ Smart Вода филтер е еден фаза undersink вода филтер кој е компатибилен со било која марка на вода филтрација систем кој користи 9-3/4-Инчен x 2-1/2-Инчен филтри.Тоа филтрира помалку нечистотии од FXULC или FXUVC, но има подолг живот на филтерот (во галони).На МОБ FXUTC Smart Water Undersink Филтер Замена Кертриџ одговара на било која марка на undersink вода филтер систем што користи стандардни 9-3/4 x 2-1/2 филтер касети.

Особините

Купувачите избираат и

Пријавете Се За Држачот На Преносни Рекламирање На Екранот Стојат Билборд Екранот Стојат Двострано Постер Стои

Име : Постер Standmaterial : metal Furniture структура : рамка structure Additional карактеристики : folding Size : висина 105cm Poster голем�

DEN 1324.80

Складирање Кошница Океанот Делфин Сирена Риба Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор

Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Дршката е фиксна браун,

DEN 311.76