• Ново
2 Инчен Чистење Тркала за Гума,EFGTEK 3/8-24 Тема,Мелење Главата со 6mm(0.24 инчи) месо тело Род Адаптер

2 Инчен Чистење Тркала за Гума,EFGTEK 3/8-24 Тема,Мелење Главата со 6mm(0.24 инчи) месо тело Род Адаптер

DEN 504.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спецификации : мелење сад главата големина е 55мм (2.17 инчи) x25mm (0.98 инчи) Мелење Глава,1 buc 6mm(0.24 инчи) месо тело Род Адаптер.Одлично Дизајнирани : 70 мрежа abrasiveness крупни чистење дизајн,тоа е добро за поправка на гуми мелење и други мелење.Премиум Материјал : Овие чистење тркала се направени на супериорен волфрам легура amterial,storng и издржливи,носат-отпорни, не е лесно да се стареење.Лесен за користење : Лесен за ракување и употреба,таа работи со други воздух пневматски алатки.Apllication : Tir чистење тркала 2" купола чистење тркало да се користи за t1re поправка и полирање, чевли мелење и разни мелење гума операции.Материјал : Волфрам Легура&Steel Specifications : Мелење главата големина е 55мм (2.17 инчи) x25mm (0.98 инчи) Мелење Глава,1 buc 6mm(0.24 инчи) месо тело Род Adapter1 PCS 6mm(0.24 инчи) месо тело Род Adapter Our гуми бафер мелење тркала глава е направен од висок квалитет на волфрам легури, многу силни и носат-отпорни, не е лесно да се aging Works со други воздух пневматски tools Warm совети : не користете дискови за гума која не е оптоварен,компатибилен со средна брзина гуми бафер воздух пневматски алатки.

Особините

Купувачите избираат и

Волна Почувствува Жица Цртање Тркала Бафер Тркала Чистење на Тапан Огледало Burnishing Полирање Четка за Рѓа/Прашина

Инсталирање на преносни жица цртеж машина, јасни линии, висока заврши, добар ефект.Високо квалитетна во�

DEN 575.76

Preamer Волна Почувствува Чистење Мелење Тркала Мелница Главата Bur Малку Компатибилен со Ротациони Алатка Додатоци

Оваа четка тркала е одлично да се користи за полирање, а по завршувањето чекор.Користи широко во aerospace, ф�

DEN 201.84