• Ново
LXC 11pcs Поставите Шминка Четки - Брзо Сушење влакната, Професионални Козметички апликатори Алатка | Мека и Кожа-Friendly

LXC 11pcs Поставите Шминка Четки - Брзо Сушење влакната, Професионални Козметички апликатори Алатка | Мека и

DEN 592.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Целосен сет на професионална шминка четки за да креирате деликатна и совршен шминка за вас.На влакната се меки и меки, кои ви даваат свиленкаста и мазна шминка искуство.Цврсто дрво се справи, високо-квалитетни текстура, удобно се чувствуваат.Дебел метал на алуминиум цевка, издржливи; на влакната не е лесно да падне.Многу погоден за почетници и совршен избор како подарок.Име : 11-парче шминка четка сет Содржи : лабава во прав со четка / острат четка / висока светлина четка / сенка четка / сенката за очи четка / цветаат четка / detail четка / веѓа четка / eyeliner копринени Материјал : Bionic влакна волна + дебела алуминиумска цевка + борови дрва род Применливи луѓе : луѓе со дневна шминка / професионална шминка се Обезбеди квалитет на производот и услугите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ќе добиете задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и

Да се пробијат мачката коса лабава прав шминка четка транспарентна пластична рачка шминка руменило фондацијата

Применливи толпата : Оваа четка е многу погодна за стручните лица или поединци, а исто така може да се ко�

DEN 1447.20