• Ново
24 Двојно Рака Ѕид Меур Амортизирање Заврши & Пена Тркалаат Фармацевт w/Слајд Машина

24 Двојно Рака Ѕид Меур Амортизирање Заврши & Пена Тркалаат Фармацевт w/Слајд Машина

DEN 1198.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двојно Рака Единица со Слајд Машина 24" Ширина Тркалаат Капацитет.Укина Непречено и Заштедува Простор.Ефикасен и Лесен за употреба.Направени од Цврст Челик Цевки.Направен во U. S. A. Лесно да се издаваат вашиот Заштитен Материјал за Пакување како што Амортизирање Заврши, Меур Заврши, Пена Ролни и сл.12" двојно рака фармацевт може да се одржи на 2 ролни на заштитен материјал за пакување.Тоа месеци до ѕидот, елиминирање на нередот во вашата работна површина.Непречено раздавам вашиот материјал за пакување, повлекувајќи го износот што треба, тогаш се направи мазна со намалување на слајд машина.Ѕидот делува како пауза и ќе го запре фармацевт од тркалање кога тензија haults.Изработени од црна заврши челик цевки. * L 51" x W 28" x H 4" * Има Материјал до 12" Широк * Монтирање на Комплет Вклучени.

Особините

Купувачите избираат и