• Ново
2 Парчиња Прилагодливи Работи Капа со Копче, Работни Шапка Sweatband, Летен Одмор Бикини очила за сонце

2 Парчиња Прилагодливи Работи Капа со Копче, Работни Шапка Sweatband, Летен Одмор Бикини очила за сонце

DEN 2392.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет : вклучувајќи 2 пакет копчиња капи.100% Полиестер.Дизајн за Добро Adjustment Excellent еластичен завој на грб за прилагодување.Нема повеќе губење на прекин за време на долгите часови на работа.Лесно Wash Machine се мијат, исто така, може да биде рака перат со студена вода и благ детергент.Стил : Унисекс Работи шапка Материјал : Дише полиестер, памучна крпа, пластични копчето Големина : Прилагодлива големина,една големина Погодни Сезона : Сите сезони Боја : Multicoloured Пол : жените & мажите Користи : Да се спречи косата паѓа во различни работна средина, погоден за различни потреби.  [Бои] Различни бои да се избере со висок квалитет боење техника, не исчезнат.И копчиња се пластични.

Особините

Купувачите избираат и