• Ново
Телефон Спојувалка за Каиш Торбичка Одговара за iPhone 8 6 6S iPhone 7 Holster Појас Торбичка Премиум Вистинска Кожа Holster,со Појас Јамка Кожа Случај Телефон Заштитна Маска за Sams

Телефон Спојувалка за Каиш Торбичка Одговара за iPhone 8 6 6S iPhone 7 Holster Појас Торбичка Премиум Вистинска

DEN 734.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИНА -6.Корисна за некој кој сака да го задржи својот телефон во близина пристап на сите времиња со. 5 големини : 4.4 инчен (Ако сакате да знаете што големината на вашиот мобилен телефон е погодна за, можете да испратите некоја e-mail за да побарате од нас да помогне да се реши проблемот.9" W,Компатибилен со i Phone 11 Про i Phone X i Phone 8 7 i Phone 6 6s Samsung Galaxy s3 s4 s6 s7 s6edge s10 E Samsung Галакси А5 2015 и други иста големина телефони со тенок.*Внатрешна обвивка е изработена од мек влакна,Сите околу protectionfor на телефонот Заштити го твојот телефон од секој ден испакнатини, гребнатини, знаци и прашина.Карактеристики*Businese Стил.Појас Јамка Одредување на Уред –Носи тоа, можете да го користите појас се стега јамката за да на појас.Бојата на бизнис стил е повеќе погоден за секојдневниот живот.Никогаш не ја изгуби повторно.Џеб-пространа мобилен телефон оддел, мазна внатрешна структура го прави побрзо и полесно да се повлече од паметен телефон.Исклучителна изглед е направен од вистинска кожа и природна текстура е дар од природата.

Особините

Купувачите избираат и