• Ново
YUXO Ѕид Lockable поштенско Сандаче Ѕид-монтирани поштенско Сандаче Пост Кутија Европската Леано Железо Предлог Кутија Пост Кутија поштенско Сандаче Парцела Кутија Кап

YUXO Ѕид Lockable поштенско Сандаче Ѕид-монтирани поштенско Сандаче Пост Кутија Европската Леано Железо Предлог

DEN 7165.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

▲ Големина : 25× 10.Тоа исто така ги штити вашите e-mail пораки од џвакање од страна на кучињата или мачките.Бренд : YUXOProduct Име : Американски ретро mailbox Product материјал : фрли iron Product бруто тежина : 7.2 × 39 CM;Испорака порта големина : околу 17 cm долги и околу 2 cm високо.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ▲ Безбедност за заштита : Ова сандаче може да се заклучи; поштенското сандаче ќе ги заштити вашите лични преписки од кражба и уништување. ▲ Лесно да се инсталира : Само висат писмото кутија на завртка или ноктите, можете да ја инсталирате на ѕид, брзо и лесно, можете да го инсталирате сами.35 kg Product големина : 25× 10.2 × 39 CM;Испорака порта големина : околу 17 cm долги и околу 2 cm висока;Карактеристики на Производот : Ова сандаче може да се заклучи да се заштити вашиот mail The производ содржи едно поштенско сандаче, и остатокот се пукање реквизити, не се вклучени во производот.Совет : ● опис на големината се мери рачно, но постои грешка од 1-2cm во согласност со фактичката големина● Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не на чувствуваат слободни да ја e-mail.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Океанот Делфин Сирена Риба Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор

Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Дршката е фиксна браун,

DEN 311.76