• Ново
Permatron EF-1-20x24 DustEater EasyFlow: Слабо Струење на Отпор, 1, 20 x 24, Бело/Црна

Permatron EF-1-20x24 DustEater EasyFlow: Слабо Струење на Отпор, 1, 20 x 24, Бело/Црна

DEN 1617.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќе слоеви на полипропилен медиуми, жица засилен, тројно рамка за градење.Ексклузивно АКУМУЛАТОРОТ КОМОРА дизајн за максимум перформанси и лесно cleanability.Нерѓосувачки челик рамки со потрошувачка дупки за темелно чистење.Се препорачува за топлински пумпи, чувствителен 90+ furnaces и на постарите системи со ограничен проток на воздух.УЛ Класифицирани како да Запаливост Само.Прашина Eater Лесен Проток : Слабо Струење На Корозија.Повеќе слоеви на полипропилен медиуми, жица засилен, тројно рамка за градење.Ексклузивно АКУМУЛАТОРОТ КОМОРА дизајн за максимум перформанси и лесно cleanability.

Особините

Купувачите избираат и

8 Парче Танц Коса Еластична Поставување Прибор за Танчери, Жени, Девојки, Танц Наставниците, Танц Класи - НАПРАВЕНИ

8 Жартиери Со 2 од Секоја Боја / Дизајн Секоја гума за џвакање е 5" во Обемот.Одлично да го Споделите Со Ва�

DEN 191.76

9PCS 8 Големи Навиваат Лакови Џамбо Навиваат Коса Лакови конска опашка Носителот Еластична Бенд Влакна се Врзуваат

Најдобар Подарок крупните Навиваат Коса Лакови ќе биде најдобар подарок за вашите девојки!Cheerleading обук�

DEN 239.76