• Ново
Мечот и Круната Професионални (произведено во Германија) 5 Парче Месар Нож во Собата на 7 Месар Нож, 6 Boning Нож, 6 Дерењето Нож и 5 Флексибилни Boning Нож w/ Острат Челик, Пос?

Мечот и Круната Професионални (произведено во Германија) 5 Парче Месар Нож во Собата на 7 Месар Нож, 6 Boning

DEN 2023.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

МЕСАРОТ Е НОЖ SET – Професионални Месар е Нож Сет се состои од 7" Месарот е Нож, 6" Дерењето Нож, 6" Boning Нож, и 5" Флексибилни Boning Нож.КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ – Мечот и Круната Месар Ножеви се произведени во Германија (Solingen) со користење на добро воспоставени метод со кој им дава професионален изглед и подеднакво цврсти чувствуваат.Внимателно стокмено, прецизност-сечење на рабови се дизајнирани специјално за сечкање, дерењето и de-boning месо.ДОБРО е ИЗГРАДЕНА – Ножеви доаѓаат со ергономски рачки дека контура на рака за соодветна рамнотежа и удобност.Цврст стисок се справува намалува пропаѓање и ризикот од повреда.БЕЗБЕДНОСТ И ЛЕСНО ГРИЖА На Ножеви се остар жилет нерѓосувачки челични ножеви за убаво чисти се сече.Машина за миење садови безбедно ножеви.Користете топла или студена вода со благ детергент за рачно миење.ВО ВРСКА со БРЕНД – МЕЧОТ и КРУНА : тимот се состои од домородци од Solingen и ги обединува над 50 години искуство во Прибор за јадење индустрија.Тие имаат за цел за најдобра можна вредност за пари на пазарот и да се стремиме за ништо, но најдобро за нивните клиенти.

Особините

Купувачите избираат и

9PCS 8 Големи Навиваат Лакови Џамбо Навиваат Коса Лакови конска опашка Носителот Еластична Бенд Влакна се Врзуваат

Најдобар Подарок крупните Навиваат Коса Лакови ќе биде најдобар подарок за вашите девојки!Cheerleading обук�

DEN 239.76

8 Парче Танц Коса Еластична Поставување Прибор за Танчери, Жени, Девојки, Танц Наставниците, Танц Класи - НАПРАВЕНИ

8 Жартиери Со 2 од Секоја Боја / Дизајн Секоја гума за џвакање е 5" во Обемот.Одлично да го Споделите Со Ва�

DEN 191.76