• Ново
YiYi Работа на Жените Пресврт Памук Turban Рак Chemo Beanies Спиење Капа на Глава Заврши Хаубата Губење на Косата Шапка

YiYi Работа на Жените Пресврт Памук Turban Рак Chemo Beanies Спиење Капа на Глава Заврши Хаубата Губење на Косата

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Исто така, за жени секојдневно носат или жени кои само што има бебе.Оваа chemo глава заврши би можеле да го покрие вашиот полна глава,да Не тесни и не се лизга.За жените се во процес на губење на косата се должи на рак на хемотерапија третмани, Алопеција или други медицински поврзани со опаѓање на косата.Тоа е стилски и удобно алтернатива за перики и врзување марами на главата.Функционални-Нашите Свилен памук turbans може да се користи од страна на ракот на пациентите подложени на хемотерапија или секој гледа за разноврсна удобен и модерен капи.Дизајнирано не само да им се помогне на опаѓање на косата, но, исто така, спиење коса капа.Мазна и Мека Чувствуваат,Идеални за Губење на Косата или Коса Чистење.Ние и ветуваме на враќање на средствата и размена на неисправни производи Внимание : Боја разлики дозволено за светлосни ефекти.не се лизга,лесно да се носат,без врзување вештини потребни.Многу удобен за носење.Ве молиме овозможи мала големина отстапување се должи на висока еластичност, Тоа ќе биде удобно по 1-2 минути' носи.Тие може да се користи како опремени bandana tichel,спиење капа или моден chemo капи turban.

Особините

Купувачите избираат и