• Ново
mDesign Метал Farmhouse Кујната Кабинет Фиока Организатор Послужавник - Складирање Кошница за Прибор за јадење, Служат Лажици, Прибор за Готвење, Gadgets - 12.1 Долго - Црна

mDesign Метал Farmhouse Кујната Кабинет Фиока Организатор Послужавник - Складирање Кошница за Прибор за јадење,

DEN 293.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Rummaging преку неуредна и неорганизирана кујнски фиоки станува нешто од минатото со Метал Кујна Фиока Организаторите од m Design.ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : Фиока организатор кутии за да може лесно да се организира мала или преполн кујна простори и задржи нередот далеку; Работи и на бројачи, во кабинети, провизии, и безбедно за фрижидер или замрзнувач; Употреба низ куќа за да додадете стилски организација секаде каде што е потребно; Одлични за домови или канцеларии; Идеална за мали простори - колеџ dorm соби, RVs, campers, станови и condos.СКЛАДИРАЊЕ MADE SIMPLE : Фиока организатор кошеви посебна кујна essentials и насочат фиоки; Keep items организирани и подготвени за употреба; Вид местото на поставување парчиња, ножеви, гранки, лажици, spatulas, whisks, вино затки, шише отварачки, торба клипови, печење прибор и други кујна gadgets; Се дека ѓубре фиока организирани - совршени за содржат пенкала, моливи, ножици и други кујна нередот; се Комбинираат со други m Design фиока организаторите да креирате сопствени одговара за вашите фиоки.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик жица со трајни рѓа-отпорни заврши; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.25" висока.ФУНКЦИОНАЛНА Употреба во вашата канцеларија биро фиока да се задржи пенкала, моливи, лента, ножици, имајте на ум картички, подлошки и други материјали организирана; Обидете се во вашата бања суета фиоки за да се задржи шминка четки, кармин, рака лосион, се соочуваат со крем, маскара, руменило, сенки, контура на палети и eyelash curlers уредни и организираниот; Crafters, исто така, ќе најдете на оваа корисна за организирање на изработката на потребните материјали, бои четки, бои и scrapbooking потреби.

Особините

Купувачите избираат и

8 Парче Танц Коса Еластична Поставување Прибор за Танчери, Жени, Девојки, Танц Наставниците, Танц Класи - НАПРАВЕНИ

8 Жартиери Со 2 од Секоја Боја / Дизајн Секоја гума за џвакање е 5" во Обемот.Одлично да го Споделите Со Ва�

DEN 191.76