• Ново
SkatingSpirit Поместена Уметничко Лизгање Шорцеви Хип Tailbone Гел Подлога Заштитна Долна Облека

SkatingSpirit Поместена Уметничко Лизгање Шорцеви Хип Tailbone Гел Подлога Заштитна Долна Облека

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Големина Известување】големината на гаќи врз основа на хип турнеја.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.На шорцеви имаат џебови вметнете и отстранете гел подлога. 【4-парче сет】пакетот вклучува еден краток, еден tailbone гел подлога, и две хип страна влошки. 【Скејт со доверба】заштитен долна облека е опремена со 3 силиконски влошки, обезбедување на исто влијание заштита како редовни ЕВА пена задник подлога но без bulkiness.Можете да ги купите дополнителни гел влошки со проверка на кутии подолу. 【Носат Comfortablely】На панталоните се изработени од 95% памук и 5% spandex.Машина За Миење.Дишење дупки се удирани со тупаници рамномерно во подлога за понатамошно намалување на телесната тежина, подобрување на breathability, додека сеуште одржување на доволно перница.Ве молиме прочитајте ја нашата големина на табелата и да се измери хип обемот внимателно пред ставање на налози.Тоа може да се носи невидливо под обука панталони за да се обезбеди перница за колковите и tailbones, додека одржување на тенок силуета.Овална форма страна влошки се 6. 【Ергономски Гел Подлога Дизајн】На tailbone гел подлога дебелина постепено се зголемува од врвот до дното за да се обезбеди подобро влијание заштита во tailbone област, додека намалување на тежината на рампа.Тие се меки, еластичен, и удобно.5 mm дебели за да се заштити хип област.На шорцеви се машина перат по отстранување на гелот подлога.

Особините

Купувачите избираат и