• Ново
CDEFG Автомобил Екран Заштитник Центар за Контрола Навигација со Екран на Допир за Заштитник за 2014-2020 Ford F150 F250 F150 Raptor 8 Инчен, Калено Стакло HD Нула Отпор

CDEFG Автомобил Екран Заштитник Центар за Контрола Навигација со Екран на Допир за Заштитник за 2014-2020 Ford

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Инструкции : .Избришете го екранот со сува Сува Избрише, нема остатоци лево.Направено!.Лесен за Инсталација : Усогласување на заштитник со вашиот екран, потоа инсталирате со доаѓањето додатоци што го прави лесен за инсталација.Исчистете го вашиот екран со Влажни Избрише.Потоа излупете исклучите некоја заштитна фолија.Компатибилен со : .Отстрани површинската прашина на вашиот екран со дадени налепници, ги усогласат со заштитник на екранот додека отстранување на филмот на нејзината назад.Изгледаат Сосема Ново : Тоа нема да се намали видливоста на екранот, но имајте на вашиот екран бренд-нови.Направено!. 6-слој облоги на заштита може да се намали масло лево од вашиот отпечатоци од прсти и се даваат мазност на екранот.Pls бидете сигурни дека вашата големина на екран е компатибилен со заштитник пред ordering All заштитници се добро спакувани и совршен пред превозот надвор, ако постои какво било прашање во врска со објектот, pls дозволете ни да знаат и добро да работат надвор.Тоа само е потребно неколку минути за да заврши инсталацијата без меурчиња додека работиш на тоа правилно.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Океанот Делфин Сирена Риба Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор

Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Дршката е фиксна браун,

DEN 311.76