• Ново
Simian GT Пурпурна Бескрајни Roundsling

Simian GT Пурпурна Бескрајни Roundsling

DEN 1092.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец. 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС - Излишни Тагирање Систем.Највисок Капацитет на Рејтингот и во Индустријата.SIMIAN® GT премиум roundslings ги има сите погодности на стандардот полиестер roundslings со неколку мерливи предности.

Особините

Купувачите избираат и