• Ново
Simian GT Пурпурна Бескрајни Roundsling

Simian GT Пурпурна Бескрајни Roundsling

DEN 1092.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец. 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС - Излишни Тагирање Систем.Највисок Капацитет на Рејтингот и во Индустријата.SIMIAN® GT премиум roundslings ги има сите погодности на стандардот полиестер roundslings со неколку мерливи предности.

Особините

Купувачите избираат и

Бескрајни Веб Slings, Кран за Кревање на Рака Флексибилни Отпорни на Абење за Градежни Работи за Механички Дигалки(5m

Широка Примена : Широко се користат во бродови, машини, пристаништа, транспорт, електрична енергија, инж�

DEN 844.80