• Ново
DII 4ти јули Ѕвезди & Ленти Tabletop Колекција Tablecloth, Круг 70

DII 4ти јули Ѕвезди & Ленти Tabletop Колекција Tablecloth, Круг 70

DEN 582.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Се СОЗДАДЕ УБАВА МАСА АМБИЕНТ - Нашиот круг, црвена, бела, сина и tablecloth мерки 70", соодветни за маса која може да седиште 4-8 луѓе; убава на свој или обложени со други предмети во оваа збирка; погодно се меша и се поклопува со сите ваши црвена, бела, сина и décor.ВИСОК КВАЛИТЕТ на машина за миење ладно, нежни циклус, и собори сува; ниско железо ако е потребно.ДОДАВА ЗАВРШУВАЊЕТО на ДОПИР - Star spangled со патриотска гордост, ова е совршена, храбар акцент за Четврта јули празник или друг жив отворено собир.ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ - Линија вашиот 4ти јули празникот со други DII дома акценти да се создаде совршено место на поставување; додава забава акцент на отворено излети или било собир.ИСТРАЖУВААТ ПОВЕЌЕ DÉCOR - DII нуди прекрасен дом акценти вклучувајќи крпа салфетки, салфетка прстени, крпа tablecloths, табела тркачи, placemats, и дома décor; посета на DII продавница да истражуваат нашите колекции, или пребарување "DII Tabletop".

Особините

Купувачите избираат и