• Ново
RAPDOM Тактички T108-сад-acu, ACU, ЕДНА Големина

RAPDOM Тактички T108-сад-acu, ACU, ЕДНА Големина

DEN 451.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.Една Големина Одговара На Повеќето.Ниска Круна, Криви Сметка. 3"x2" Пред Јамка Печ. 6 Панел, Структурирана.Кука и Јамка Затворање.Нашиот Графички Ripstop Капа е 6 панел структурирана капа конструирани да трае од 100% памук, со посебно нагласување на техника, што го прави ова шапка отпорност на кинење и расцепен.На предната страна на ззп се одликува со везени графички видливо прикажани во текот на еден циклус материјал така можете да ги ставите на вашиот сопствен велкро закрпи над нив, ако ви се допаѓа.Ззп пред-криви сметка, 8 редови крои низ сметка, и да се заврши со кука и јамка затворање.Овој стилски ззп ќе биде на листата на омилени капи да се носат.

Особините

Купувачите избираат и