• Ново
Digitizer Допир LCD Екран Замена Компатибилен со Microsoft (Surface Pro 4 1724 12.3 инчи)

Digitizer Допир LCD Екран Замена Компатибилен со Microsoft (Surface Pro 4 1724 12.3 инчи)

DEN 3767.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Digitizer Екран на Допир LCD Дисплеј Замена Компатибилен со Microsoft Surface Pro 4 1724 12.3 инч.Совети : Ова е екран замена да го замени стариот штета видиме екран, не вклучуваат инструкции, ве молиме инсталирајте ја од стручен техничар.Скршени вашиот екран, не треба да се промени нов телефон, само да ги купите овој објект и replce штетата екран, дозволете му на вашиот Уред функционира повторно и повторно.Компатибилен со : Microsoft Surface Pro 4 1724 12.3 инчен (ве Молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред купувањето).На екранот е кревка, лесно да се оштети за време на превозот.Значи, ако сте го претрпе за Било какви прашања, ве молиме контактирајте со продавачот прво, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Важни Совети : На екранот е нова, но заштитна привремен филм може да има некои меурчиња за време на превозот, ако ти пречи ова, не купувам тоа, ве молиме.Ако сте страдале со било какви прашања, ве молиме најпрво контактирајте го продавачот да добиете помош.Ви благодариме!Пакет содржина : 1x Digitizer LCD Екранот на Екранот на Допир, Компатибилен со Microsoft Surface Pro 4 1724 12.3 инч.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Океанот Делфин Сирена Риба Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор

Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Дршката е фиксна браун,

DEN 311.76