• Ново
Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Корални Шема

Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Корални Шема

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа унисекс кожа ранец може да се користи како торба за лаптоп или дневни ранец, совршен за патување, запознавање, шопинг, викенд getaways, канцеларија, пешачење, качување и други затворен и активности на отворено.Ве молиме имајте на ум : Тоа не е машина перат, и квалификувани сопствениците на кеса треба да се грижи за тоа да го продолжат својот живот. 1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Анти-кражба Патент Џеб, прилагодлив рамо ремени за максимална удобност, лесна за носење, со висока густина и висока издржливост. Големина : 10. Елегантен и убава faux кожа текстура, тоа е тајна прегради и торба е изненадувачки пространа и удобна.Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината ќе ги задоволи следниот пат.

Особините

Купувачите избираат и