• Ново
ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско ниво на Бучава

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

DEN 3034.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Брза Реакција - Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој без одлагање.Висока Чувствителност Глувчето - Висока чувствителност и овозможува на глувчето за да одговори побрзо и повеќе stably.Копче за намалување на шумот технологијата ви помага тип тивко.Преносни - Безжични дизајн и мала тежина ќе ви овозможи да се носат за да се насекаде сакате.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ти одговорам, вашето задоволство е секогаш наша цел.Име на производ : тастатура и глушец combination Connection метод : wireless Whether за поддршка на ергономијата : support If имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, и вашето задоволство е секогаш наша цел.

Особините

Купувачите избираат и

8 Парче Танц Коса Еластична Поставување Прибор за Танчери, Жени, Девојки, Танц Наставниците, Танц Класи - НАПРАВЕНИ

8 Жартиери Со 2 од Секоја Боја / Дизајн Секоја гума за џвакање е 5" во Обемот.Одлично да го Споделите Со Ва�

DEN 191.76