• Ново
Клупата ги Собереш Рек Storage Системи Бин Димензии: 4 H x 4 1/8 W x 11 5/8 D (количина. 24), Бин Боја: Жолта

Клупата ги Собереш Рек Storage Системи Бин Димензии: 4 H x 4 1/8 W x 11 5/8 D (количина. 24), Бин Боја: Жолта

DEN 6654.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Челик Клупата ги Собереш Управување со 24 Кутии, 36 in W x 12 in D x 23 in H, Капацитет : 240 lb, Сива Ова.QPRHA-101 YL Бин Димензии : 4" H x 4 1/8" W x 11 5/8" D (количина. 24), Бин Боја : Жолта Карактеристики : -Кутии Се Вклучени : Yes. -Лесно да се чисти. -Рѓа и отпорен на корозија. -150 lbs капацитет. -3 Полица Единица. -Имајте на ум : една корпа во боја по единица само.Тежина Капацитет : -150 Фунти.Боја : -Виолетова.Комерцијална Употреба : -Да.Земја на Производство : -сад.Полица Материјал : Метал.Рамка Материјал : Метал.Тип На Производ : -Полици За Складирање.Кантите Се Вклучени : -Да.Број На Полици : -3. Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -21".Вкупна Ширина - страна на Страна : -36".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -12".Целокупниот Производ Тежина : -36 lbs.Целокупниот Производ Тежина : -41 lbs.

Особините

Купувачите избираат и