• Ново
Cuulrite Девојки Балет Танц Сечење на Врвот Џемпер Долг Ракав Спорт Sweatshirt со Палецот Дупка

Cuulrite Девојки Балет Танц Сечење на Врвот Џемпер Долг Ракав Спорт Sweatshirt со Палецот Дупка

DEN 453.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите дизајн,производство,продажба услуга во комбинација во една.1"-57"),XX-Large(Висина 57"-61"), 3 X-Голем(Висина 61"-65").Употреба : Балет,Танц Пракса,Јога,Спорт,Gymnastic.Ние имаме КК тим за контрола на квалитет добро.Кратки Блузи,се Препорачува со Танц Леотар.Високо Водат Ткаенина,Удобно,Не Се Тесни 2.Ако Има Било каков Проблем или Незадоволство(Како што се Големина,Квалитет Итн.Нашите продукции,постојат околу 80% тешки енергија во сите на светот.) Кога се Примени На Производ,ве Молиме Контактирајте со Нас,Не Брзаат Да Остави Коментар,ве Молиме да Веруваме Дека Нашата По Продажба Тим Може да Ви Обезбеди со Најдоброто Решение.Совршена изведба со строга контрола на квалитетот на системот.Се повлече На затворање.Функција : Висока Еластичност,Тенок Стил,Топли.

Особините

Купувачите избираат и