• Ново
Datamax 220282-000 DC/DC Напон Конвертор (12V-60V) за RL4 Серија

Datamax 220282-000 DC/DC Напон Конвертор (12V-60V) за RL4 Серија

DEN 1298.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Тежина : 1 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : 220282-000. Тип на производ : конвертор.Datamax нуди една од најголемите и најпознатите различни линии на печатачи во авто ID индустрија – производи кои се движат од мобилен принтери и возила-монтирани етикета и приемот принтери, компактен десктоп и midrange термички принтери, да се високи перформанси и специјалност-апликацијата и RFID принтери.Покрај тоа, широк ранг на софтвер ние нудиме обезбедува единствена differentiator со додавање на интелигенција и флексибилност кон нашиот печатење решенија.

Особините

Купувачите избираат и