• Ново
Samsung 25W USB-C Супер Брзо Полнење Ѕид Полначот (USB-C Кабел НЕ е вклучен)- Бела (САД Верзија со Гаранција)

Samsung 25W USB-C Супер Брзо Полнење Ѕид Полначот (USB-C Кабел НЕ е вклучен)- Бела (САД Верзија со Гаранција)

DEN 422.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Брзо Полнење.Приклучок во било кој стандарден ѕиден штекер преку вклучуваат AC адаптер.Супер Брз полнач испорачува до 3 Засилувач да им даде на вашиот телефон моќ во многу побрзо стапка од вашиот стандарден 1А или 700m A полнач.Компатибилен со различни уреди.Ѕидот Полначот не на работа за Android уреди, како и уреди кои што работат на различни оперативни системи.За овој Ѕид Полнач, големината на вашите уреди не е проблем; од earbuds лаптопи, да ги искористат предностите на идеална време на полнење за вашите уреди со брзина тие може да успее да се справи.Уживајте флексибилност на USB Тип-В. ќе Уживаат во поголема флексибилност, овозможена преку USB-C компатибилен кабли.Можете да алтернативни видови на кабли за полнење да се појави на различни мобилни уреди кои вие ги поседувате.Само поврзете кабел – нема потреба да се промени адаптер вклучен во вашиот ѕиден штекер.Им даде на вашите мобилни уреди моќен и безбеден полнење поддршка што тие заслужуваат.Овој Ѕид Полначот обезбедува Супер Брзо Полнење со USB-C PD 3.0 PPS на до max 25 W за способен уреди.Значи, кога ќе правиме работи ниски, тоа е не за долго.

Особините

Купувачите избираат и