• Ново
Kenko Zeta Филтер за Камерата 49mm Леќа Заштитник Заштита за 334 959

Kenko Zeta Филтер за Камерата 49mm Леќа Заштитник Заштита за 334 959

DEN 1598.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Kenko филтер Zeta (Zeta) беше развиен за да го филтрирате најдобрите светски, најдобрите филтер серија на Kenko.Ова е крајната во јасна филтри.Овој филтер ќе се произведуваат подобри резултати и може да се користи со било кој тип на леќа (широк агол на telephoto).Јас zr ( Нула Рефлексија ) Супер Мулти-Слој.Ултра Тенка Рамка Со стакло на филтерот е поставена во прецизност машински рамка и во прилог користење Retainer Прстен Планината Технологија давање овој филтер е ненадмината издржливост.Ултра Тенка Рамка.Ултра тенка рамка, исто така, го прави широк агол леќа се компатибилни.Јас zr (Нула Рефлексија) Супер Мулти-Слој Оваа иновативна слој нема да се меша со било која боја или светло пренос.Направен во Јапонија (Јапонски Настава Само).Тоа нема да влијае на бојата рамнотежа или перформансите на вашиот леќи, во најмала.Ултра Мазна Површина - Нано Стакло Технологија.Ултра Мазна Површина - Нано Стакло Технологија Нашите Нано Стакло Технологија создава ултра мазна површина од најдобрите честички од стакло, што го прави дамка и отпорен на гребење, без никаков ефект на сликата.Крајната Леќа Заштита.

Особините

Купувачите избираат и

8 Парче Танц Коса Еластична Поставување Прибор за Танчери, Жени, Девојки, Танц Наставниците, Танц Класи - НАПРАВЕНИ

8 Жартиери Со 2 од Секоја Боја / Дизајн Секоја гума за џвакање е 5" во Обемот.Одлично да го Споделите Со Ва�

DEN 191.76