• Ново
Контрола Ритуал PTN2S1, Сива

Контрола Ритуал PTN2S1, Сива

DEN 181.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

2-инчен #7 bugle главата, #2 филипс диск.СТР+10 сива, груб навој, остра точка.Здрав картонска кутија со приказ на прозорецот и опис етикета.Околу 134 по фунти.Ги исполнува или го надминува соодветната ASTM и UBC спецификации.Опис на производот Зафат Ритуал PTN2 S1 1 Lb 2" #2 Филипс Bugle Главата Премиер Guard Надворешен Навој Од Производителот Отворено изградба надворешноста завртки, Prime Guard Плус Десет има десет-годишна гаранција против ' рѓа и корозија вклучувајќи кога се користи во третираат граѓа.За отворено проекти, вклучувајќи палуби и огради.Prime Source Градежни Производи, Inc.е најголемиот purveyor на сврзувачки елементи во светот и еден од најголемите дистрибутери на градежни материјали во сад.

Особините

Купувачите избираат и