• Ново
WAWO 12 Микс Акрилни Бои во Прав Билдер Помине Уметност Сет (Акрилик во Прав)

WAWO 12 Микс Акрилни Бои во Прав Билдер Помине Уметност Сет (Акрилик во Прав)

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сосема нов и висок квалитет.Ова е Кутија од 12 Различни Бои Акрилик во Прав За Помине Уметност.Додадете свеж боја на ноктите, без да му наштети на вашите нокти.Се облекуваат на вашите нокти со тоа.Целта е висок сјај изглед.Совршен за природни нокти лажни нокти, на доградба на Акрилни Нокти.Сосема нов и висок квалитет.

Особините

Купувачите избираат и

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3034.32