• Ново
Barts Унисекс е Планина Ранец, Зелена, Една Големина

Barts Унисекс е Планина Ранец, Зелена, Една Големина

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Практична user-friendly ранец.Унисекс.Една големина.Урбан отворено.Полиестер.Планината Ранец од Barts е super user-friendly ранец со прилагодливи рамо ремени, zip џеб и посебна лаптоп оддел на грбот.Ролери врвот на Планината Ранец од Barts ви овозможува да се прилагоди на големината.Малите нешта можат да бидат брзо сместени во предниот zip, страна ремени, исто така, се осигура дека може да тесен или зголемување на ранец во зависност од пакување јачина на звук.Планината Ранец од Barts е достапна оваа сезона во нови бои. - Zip џеб - Barts логото patch - Прилагодлив рамо ремени - торба за Лаптоп внатре - Димензии : 15 x 29 x 47 см - Тежина : 600 g - Надворешниот материјал : 100% полиестер - Надеж : 100% полиестер - Материјал : Полиестер.

Особините

Купувачите избираат и