• Ново
Мали корпата за Ѓубре со Капак Апстракт Ikat и Стил Занаетчиски Ткаенина за Девојки и Момчиња Облека Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Спал?

Мали корпата за Ѓубре со Капак Апстракт Ikat и Стил Занаетчиски Ткаенина за Девојки и Момчиња Облека Круг Recycle

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Парична казна изглед : На производ има три faux дрво жито нога поддршка, така што не треба да се превиткуваат кога го користите.Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или дури и како пелена корпата за ѓубре.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши вашите проблеми побрзо.7") Материјал(PP+ABS).На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе не треба да се наведнуваат надолу за да го фрли ѓубрето.Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за ѓубре, исто така, може да се скрие грдата ѓубре торба и да се заштити вашата приватност, го направат вашиот животната средина повеќе чисто и уредно.Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.Совет : Поради различни монитори, на производот ќе имаат мала боја разлика, ве молиме да се разбере.

Особините

Купувачите избираат и