• Ново
TOPMELON Секси Жените Bustiers & Корсети долна Облека Поставите Boned Overbust Корсет Врвот Жартиера Појас Подарок за Неа

TOPMELON Секси Жените Bustiers & Корсети долна Облека Поставите Boned Overbust Корсет Врвот Жартиера Појас Подарок

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Секси bustier долна облека за жени со жартиера ремени има добра компресија, 360-степен фирма контрола на стомакот и половината, да се намали вашиот половината до 1 3 инчи веднаш.Детали : Различни долна облека корсет за жените се постигнува детали вклучени видливи чипка дизајн го прави повеќе атрактивни, непослушен радосна лак декорација се чувствува шармантна, и везени дизајниран во мода и шик. 95% Полиестер, 5% Spandex.Совршен за партија, Викторија корсет, јубилеј, свадба(бела bustier), birthday (роденден), вечера, Steampunk ноќта на Вештерките костим, Црн петок, вечер коктел, будоар облека, Ренесансата корсет врвот; Врвот подароци за жени, ќе се изненади неа, денот на вљубените подароци за него / дечко, роденденски подароци за жените.Topmelon Жените Bustier Секси Корсет Girdle Половината Cincher со Жартиера Појас.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Било кој пар на вашиот друг бедрото издигнувања чорапи ќе работи добро.Се создаде hourglass фигура и промовира брзо пост-обновување на бременоста.Ова корсет врвот спроведен со коски за тело поддршка, прилагодлив ремени, на задната има градник куќишта со различна големина куки и око затворање да се прилагоди на биста големина, како и, веднаш да се направи вашиот половината се погледне 1-3 инчи помал, покажува вашите прекрасни облини повеќе секси и шармираше;.

Особините

Купувачите избираат и