• Ново
AMBF WE20S4TX8N-15 Спб. String Рана Полипропилен Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 19.5 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа Neoprene О-П

AMBF WE20S4TX8N-15 Спб. String Рана Полипропилен Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 19.5 Инчен Должина,

DEN 3077.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.

Особините

Купувачите избираат и