• Ново
На Hillman Група 42006 3/16-Инчен од 1-1/4-Инчен WallDog Пан Главата Филип Завртка, Црна

На Hillman Група 42006 3/16-Инчен од 1-1/4-Инчен WallDog Пан Главата Филип Завртка, Црна

DEN 283.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржливи производ.Овој производ ги исполнува клиент барање.Произведени во Кина.Број на модел : 42006. Опис на производот На Hillman Група 42006 3/16-Инчен од 1-1/4-Инчен Wall Dog Пан Главата Филип Завртка, Црно Од Производителот На Wall Dog пан главата филипс завртка лесно продира дрво и base без predrilling.Еден шраф и сидро во еден.

Особините

Купувачите избираат и