• Ново
Рик Фокс Потпишан 6x6 Кат Парче *Los Angeles Lakers 3x НБА Шампион PSA D32320 - НБА Floorboards

Рик Фокс Потпишан 6x6 Кат Парче *Los Angeles Lakers 3x НБА Шампион PSA D32320 - НБА Floorboards

DEN 422.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; НБА Floorboards.Рик Фокс Потпишан 6x6 Кат Парче *Los Angeles Lakers 3x НБА Шампион PSA D32320 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Рик Фокс сувенири.Los Angeles Lakers сувенири.

Особините

Купувачите избираат и