• Ново
ФОНДАЦИЈАТА Suppenschöpfer Nuova 29cm

ФОНДАЦИЈАТА Suppenschöpfer Nuova 29cm

DEN 1197.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Cromargan нерѓосувачки челик 18/10 полиран.'Рѓа-бесплатно, машина за миење садови безбедно, dimensionally стабилна, санитарните, отпорни на киселина и неуништив.Дизајн : Jutta Keil.Во високо-квалитетни подарок пакување.Nuova колекција.ФОНДАЦИЈАТА и-строен мешалки нека ви ladle, се прелива и да им служи на супи, чорби и chillis со стил и без spillages.При подготовка на јадењата како што е рижото, каде што треба постепено да се задржи додавање течност, на ladle е неопходен кујна utensil.Исто така можете да го користите да се вид овошје или служат удар.

Особините

Купувачите избираат и

8 Парче Танц Коса Еластична Поставување Прибор за Танчери, Жени, Девојки, Танц Наставниците, Танц Класи - НАПРАВЕНИ

8 Жартиери Со 2 од Секоја Боја / Дизајн Секоја гума за џвакање е 5" во Обемот.Одлично да го Споделите Со Ва�

DEN 191.76