• Ново
uxcell Ноктите На Мебел Чувствува Влошки Планирам во Чаир Табела Нога Заштитник 28mm Кол Бела 80pcs

uxcell Ноктите На Мебел Чувствува Влошки Планирам во Чаир Табела Нога Заштитник 28mm Кол Бела 80pcs

DEN 443.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спецификација : Име на Производ : Ноктите на Мебел Чувствува Pads Color : White Shape : Round Material : Пластични,Metal Felt Дијаметар : 24mm / 0.На висока густина се чувствува подлога, тешко помине и пластични се вбризгува заедно, па се чувствува нема да падне кога го користите.Трае многу подолго отколку стап-на влошки и полесно замена.Против пролизгување,ве спречи од marring и гребнатини, го намалува триењето вибрации и бучава додека се движат мебел столици маси, продолжување на подот живот.МАТЕРИЈАЛ.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН.ПРЕДНОСТИ.94 inch Head Големина : 28 x 9mm / 1.Исто така, ноктите инјектира цврсто во пластика.94 inch Package Содржина : 80pcs x Мебел Нозе Планирам Помине Инсталација Чекори : 1.Потоа чекан помине во тоа со чекан.

Особините

Купувачите избираат и

Стол Нога Кат Заштитници Големи,Мебел Влошки за Тврдо дрво Подови,Силикони Стол Нога Капи со Чувствува Подлога,Табела

ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте не директно.Ако силикони мебел заштитни�

DEN 335.52