• Ново
Џамбо Перење Забавува Без Нога Педалата

Џамбо Перење Забавува Без Нога Педалата

DEN 1144.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сигурно има 55 литри на soiled и постелнина.Торба има страна патент за лесно отстранување на лагер (облоги не се вклучени).Внатрешниот жица рамка има пластична фолија која има облоги против ПВЦ рамка за да се задржи облоги во место.Четири 3.5" не-означување casters (2 заклучување).Џамбо Попречува Се Одржи 40% Повеќе.

Особините

Купувачите избираат и