• Ново
Prodent 304 од не' Рѓосувачки Челик Длабоко Fryer,Длабоко Fryer со Термометар Контрола и Капак,Tempura Fryer Тавата со Поздравниот Стража,Риба Fryer со Ладење Решетката за Пржење Лигњ

Prodent 304 од не' Рѓосувачки Челик Длабоко Fryer,Длабоко Fryer со Термометар Контрола и Капак,Tempura Fryer

DEN 1031.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Имајте на ум дека кога премногу храна е додадена на едно време,на температура ќе се намали.Преносни се справи со дизајн s фирма да ја користите.Температурата може да се забележи во кое било време за време готвење процесот за да се направи храна повеќе вкусни.Тоа е компатибилен со сите cooktops,вклучувајќи индукција печка,електричен stov,шпорет на гас.Клунот диверзија порта го прави полесно да се излее на масло за готвење.Клунот диверзија порта дизајн го прави полесно да се излее на масло за готвење откако ќе завршите со пржење на храната без да се грижиш за масло виси во текот на дампинг процес.Температура Се Препорачува : .Ако вашиот производ е оштетен или неисправни ние ќе рефундирање на тоа за вас. ❤По-продажбата на гаранција : Нашата шпоретот врвот длабоко fryer е подложен на строги контроли,тоа е многу безбедно.Приложените Термометар Прави Масло за Контрола на Температурата Повеќе Точни,Според температура на маслото, се готви храна подобро за најдобар вкус и Ќе ги Носи Повеќе Вкусна храна.Многу погодни за пржење (француски помфрит, пилешки грутки, лигњи прстени, tempura, ракчиња, кикирики, риба итн.Зголемување на висината на садот на телото за да се избегне јавните масло. 160°C-170°C Пржени сладок компир, пржени lotus корен, croquette, tonkatsu. ❤Генијален Дизајн : Дизајнот на гас fryer поклопецот е безбедно.Овој дизајн може да помогне филтер на вишокот на нафта за храна и капе назад во тенџере, што го прави повеќе поздрав.

Особините

Купувачите избираат и