• Ново
20/50/100PCS RJ45 Ethernet Кабли Модул Plug Мрежен Приклучок RJ-45 Кристал Глави Cat5 Боја Cat5e Злато Позлатен Кабел-20 КОМПЈУТЕРИ,Сина

20/50/100PCS RJ45 Ethernet Кабли Модул Plug Мрежен Приклучок RJ-45 Кристал Глави Cat5 Боја Cat5e Злато Позлатен

DEN 2253.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

RJ45 Конектори Модуларен Приклучок. 8 Pin Мрежен Кабел Приклучоци.Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот.Потекло : CN(Потекло)Тип : Connectors Certification : CEModel Број : Цветен RJ45 мрежа кристал head RJ45 Конектори Модуларен Приклучок.8 Pin Мрежен Кабел Приклучоци.Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот.

Особините

Купувачите избираат и