• Ново
kyeese Куче се Облекуваат Нивоа Кавга Куче Фустани Фламинго за Мали/Средни Кучиња Polka Точка Куче Роденден се Облекуваат Кучето венчаница Формално се Облекуваат

kyeese Куче се Облекуваат Нивоа Кавга Куче Фустани Фламинго за Мали/Средни Кучиња Polka Точка Куче Роденден

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Куче фустани x-large, Назад должина 16", градите 19-21", голем медиум за кучиња.Еластична бенд на стомакот и pullover дизајн, лесно да се стави на и исклучување.Направени од мека ткаенина материјал, удобен за носење.Куче polka точка фустан со нивоа кавга и фламинго вез, одлична за секојдневна облека, партија носат и роденден носат.Машина перат со слична боја во ладна вода и да се постават рамен да се исуши.Ние стоиме зад секој куче облека што ги продаваат,доколку постои било каков проблем во врска со куче се облекуваат, ве молиме запомнете да ни се јавите за да го направи тоа право, пред да ја напушти која и да коментари.

Особините

Купувачите избираат и