• Ново
MYBAT IPHONE5HPCBKPRLDM3D903WP Премиум Бисер 3D Diamante Случај за iPhone 5 / iPhone 5S - 1 Пакет - Мало Пакување - Симпатична Зајакот Со Виолетово Обојување на Уши

MYBAT IPHONE5HPCBKPRLDM3D903WP Премиум Бисер 3D Diamante Случај за iPhone 5 / iPhone 5S - 1 Пакет - Мало Пакување

DEN 245.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уникатен Бисер 3 D Diamante дизајн во Симпатична Зајакот Со Виолетово Обојување на Ушите.Начичкана во прекрасни rhinestones и појавување на бисерна форми.Маска контури токму на вашите телефони димензии заштита против непривлечна гребнатини, обезбедувајќи пристап до нормалните функции на телефонот.Лесна инсталација - само се облекуваат на вашиот телефон без алатки.Заштити и да го персонализирате вашиот i Phone 5 со оваа премиум Уникатен Бисер 3 D Diamante случај во Симпатична Зајакот Со Виолетово Обојување на Ушите.Оваа трајни дизајнер случај од My Bat обезбедува ненадмината заштита за вашиот i Phone 5, додека одржување на телефони компактен изглед.Точни cutouts обезбеди целосен пристап до сите функции на вашиот телефон вклучувајќи ги сите пристаништа, полнење џек, и на екранот, додека трајни изградба обезбедува заштита од гребнатини, вдлабнатини и други видови на штета.Приказ вашиот личен стил со овој уникатен еден-на-еден вид дизајнер случај.

Особините

Купувачите избираат и

8 Парче Танц Коса Еластична Поставување Прибор за Танчери, Жени, Девојки, Танц Наставниците, Танц Класи - НАПРАВЕНИ

8 Жартиери Со 2 од Секоја Боја / Дизајн Секоја гума за џвакање е 5" во Обемот.Одлично да го Споделите Со Ва�

DEN 191.76

Складирање Кошница Океанот Делфин Сирена Риба Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор

Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Дршката е фиксна браун,

DEN 311.76