• Ново
АЛБУМИ Lint Носителот Корпа за Перење Соба Пакет - Магнетни Lint за Отпадоци, Мрежа Перење Кеси, и Волна Фен Топки (Farmhouse Вајт)

АЛБУМИ Lint Носителот Корпа за Перење Соба Пакет - Магнетни Lint за Отпадоци, Мрежа Перење Кеси, и Волна Фен

DEN 574.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Заштита на вашата облека од истегнување и солзи, и организирање на вашиот товар.Никогаш не изгуби sock повторно.Заштита на вашата облека од истегнување и солзи, и организирање на вашиот товар.Совршено големина на 9.Управуваат со вашиот перална отпад и да ја задржите вашата облека како добар е како нов со вклучени волна фен топки и облека мрежа кеси.Совршено големина на 9.Помек, Fluffier, Помалку Збрчкана Облека - Секоја перална ѓубре може да доаѓа со 6 волна фен топчиња кои посебна облека во вашиот перење оптоварување, сушење на облеката побрзо, држејќи ги мека, и намалување на досадни брчките и статични.Едноставно отстранување на отпадоци да се ослободите од вашиот перална ѓубре.Заштитете го Вашиот Delicates и да Останете Организирани - Mesh облека, кеси се совршен перење додатоци.Никогаш не изгуби sock повторно.Помек, Fluffier, Помалку Збрчкана Облека - Секоја перална ѓубре може да доаѓа со волна фен топчиња кои посебна облека во вашиот перење оптоварување, сушење на облеката побрзо, држејќи ги мека, и намалување на досадни брчките и статични.Подобрување на Вашиот Перење Искуство - Нашите селски магнетни lint бин сет е идеален за перење соба организација и складирање решение.Управуваат со вашиот перална отпад и да ја задржите вашата облека како добар е како нов со вклучени волна фен топки и облека мрежа кеси.Едноставно отстранување на отпадоци да се ослободите од вашиот перална ѓубре.

Особините

Купувачите избираат и