• Ново
Fielect 24V DC 15Kg Електрични Кревање Магнет Electromagnet Електромагнетниот Лифт Држи Кружни Вшмукување-Купот Електрични, 0.19 На 4.56 W 1Pcs

Fielect 24V DC 15Kg Електрични Кревање Магнет Electromagnet Електромагнетниот Лифт Држи Кружни Вшмукување-Купот

DEN 251.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 30 x 22mm/1. Лесно да се поправи и да се поврзете на оптоварување 2. Пливање инструменти различни монета pickers 2. 【Истакна】- На Сила ќе се намали поради долго време работи ,помал напон и неправилна Вовлечени објект, electromagnet во работна состојба електромагнетни конверзија би производство на одредена количина на топлинска, електрична енергија почесто на повисока температура, која е нормален феномен. 【Карактеристики】- Електрични кревање магнет моќен и компактен, мазна и рамна површина, ниска потрошувачка и сигурен,едноставна контрола, заштеда на енергија, може да се управува од далечина.Спецификација на производот : Материјал : Метал,меки магнетни материјали. Температурата пораст е стабилна, која може да се прошири на животот на производот и да се обезбеди добри перформанси 3.Електрични Кревање Магнет Electromagnet Електромагнетниот Лифт Држи Карактеристики : 1.

Особините

Купувачите избираат и