• Ново
Siebzeh Гроздобер Шума Цртан филм Животинско Браун Панда Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање

Siebzeh Гроздобер Шума Цртан филм Животинско Браун Панда Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 2-3 дена пред да го користите. 【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.6 см дебелина, доаѓа во различни бои.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.Оваа јога е направен од Еко-свесни состојки.Апсолутно не се токсични - изработени од Еко-свесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!. 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за вашето тело, кога лежи долу на нашите мат ќе се чувствуваат мекост која ќе направи да се чувствувате опуштено.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина.

Особините

Купувачите избираат и

DRSFF Јога Мат Рек Ѕид Пена Ролки Носителот Јога Студио 6-Ниво Метал Складирање Полица Салата Слободни Прилагодување

★ Димензии : должина од 100cm / 39.26 во, ширина помеѓу двајца еден столбови зависи од должината на вашата јог�

DEN 1106.40