• Ново
Универзален Хидрауличен Цилиндар Лагер Puller за Двете Сува-Видот и Влажно-Тип 15T/10T Одговара Дијаметар на 80mm-140mm

Универзален Хидрауличен Цилиндар Лагер Puller за Двете Сува-Видот и Влажно-Тип 15T/10T Одговара Дијаметар на

DEN 4967.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Сува-тип 2. Нема потреба да се замени влечење на парче;3. Нема потреба да се рачно да се приспособат на влечење-на парче.Двете суви и влажни видови може да се користи;4. Нема потреба да се цел и да ги прилагодите на влечење-на парче.Трошоците и Времето се во голема мера се зачувани.Спецификации : Боја : Red Pressure Отпор : 15 TPackage Листа : 1 x Хидраулични Цилиндри Лагер Puller.

Особините

Купувачите избираат и