• Ново
Калвин Klein Мажите Тенок Одговара Солидна Одговараат на Одделни Панталони Бесконечна Водат

Калвин Klein Мажите Тенок Одговара Солидна Одговараат на Одделни Панталони Бесконечна Водат

DEN 823.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Патент затворање.Машина За Миење.Тенок одговара : седи на колкот, конусни преку колкот и бедрото.Рамен терен, заврши полите. 4 начин се водат измислица овозможува врвна удобност и движење во текот на работниот ден.Карактеристики ентериер јазичето за затворање со zip летаат.Машина перат одговараат на одделни, погодно за патување и да се менуваат.Појавување јакна се продава одделно.Овие Бесконечна Тенок Одговара Панталоните Костум Панталони се фабрикувани со 4-начин се водат за удобност и стил.На мало истегнување во овие панталони им овозможува да се движи со вас ви даваат одлична силуета.Карактеристики повеќе џебови, zip летаат со јазичето за затворање, и појас циклуси.

Особините

Купувачите избираат и